Obserwatorzy

czwartek, 23 kwietnia 2015

Hans-Ulrich Grimm ŻYWNOŚĆ PEŁNA KŁAMSTW

Dziś świętujemy światowy dzień książki więc z tej okazji chciałam się z Wami podzielić ważną lekturą, którą niedawno przeczytałam.
To jest lektura obowiązkowa dla każdego i nie ma to znaczenie czy ktoś lubi czytać czy też nie. Z tej książki możemy się dowiedzieć jakich produktów i dodatków spożywczych należy unikać, a jakie są dla nas dobre.
Dr Grimm jest ekspertem w dziedzinie odżywiania i autorem wielu bestselerów takich jak "Nie jedz tego" czy "Czarna księga karm dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów".
Od dłuższego czasu interesuje się zdrowym odżywianiem i staram się uważać na to co jem, ale ta książka mnie zaszokowała aczkolwiek cieszę się, że ją przeczytałam ponieważ uświadomiła mi jak ważne jest zdrowe jedzenia gdyż dzięki niemu możemy cieszyć się dobrą formą na długie lata.
Autor nawiązuje do wielu producentów, przedstawia konkretne przypadki i opisuje dodatki spożywcze, których bezwzględnie musimy unikać, ale także wspomina o chorobach, których można się nabawić jeśli nie będziemy uważać na to co jemy.
Jeśli nie lubicie czytać to czytajcie codziennie choć po kilka stron, ale przeczytajcie tę książkę nie tylko dla siebie, ale również dla swoich bliskich i przyjaciół aby uświadomić im również jak ważne jest zdrowe odżywianie.


3 komentarze:

  1. Przydałoby się przeczytać tą książkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie słyszałam o światowym dniu książki

    OdpowiedzUsuń
  3. interesują mnie książki o takiej tematyce! :) ♡

    OdpowiedzUsuń